• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 100 m2

Apartament 2+1+2 me qira në “Fresk”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 110 m2

Nodhet në katin e IV-të të një pallati të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon

Është i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme për një jetesë komde

Pozicionet në njëzonë të qetë dhe lehtësisht të aksesueshme

Cmimi i qirasë 40.000 leke/muaj

ID : PRO6661
Adresa: fresk
Qyteti: Tirana
Zona: Fresku
Cmimi:390 €
Sipërfaqja: 100 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2

Prona të ngjashme

Fresk, apartament 2+1 me qera

Tirana, Fresku
360 € / Muaj
ID: PRO6699 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2 Kati: 4

Apartamente 2+1 me qira në “Fresk” prane Insitutit te Fizikës Bërthamore

Tirana, Fresku
500 € / Muaj
ID: PRO6090 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2

Apartament 2+1 me qira në “Fresk”

Tirana, Fresku
500 € / Muaj
ID: PRO5109 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 147 m2 Kati: 7