• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 108 m2
  • Kati: 2

Dy apartamente në shitje në Golem

Apartamente janë përkatesisht 1+1 dhe 2+1

Kanë një sipërfaqe traulli prej 107 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 108 m2

Apartamenti 1+1 organizohet në një ambient ndnejie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet

Apartamenti 2+1 disponon një ambient ndnejie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet

Apartamentet janë një mundësi shumë e mirë investimi për AirB&B

Të sapo investuar nga e para, duke perfshire instalimet elektrike, hidraulike, mobilim modern,me shumë shije dhe tepër komode

Zona është ndër më të preferuarat dhe frekuentuarat te bregdetit Adriatik

Cmimi i shitjes 200000 euro

ID : PRO6659
Adresa: Golem
Qyteti: Golem
Zona: Golem
Cmimi:200,000 €
Sipërfaqja: 108 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 në shitje në Golem

Golem, Golem
66,100 €
ID: PRO6657 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 66.1 m2

Apartament 1+1 në shitje në Golem

Golem, Golem
74,190 €
ID: PRO6595 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 74 m2 Kati: 3

Apartament 2+1 në shitje në Golem

Durrës, Golem
111,034 €
ID: PRO6479 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 113 m2 Kati: 4