• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 65 m2
  • Kati: 9

Apartament 2+1 me qira te Ish Nisharaku

Apartamenti ka nje sipërfaqe prej 62 m2

Ndodhet në katin e IX- te një ndërtimi të ri.

I organizuar në një ambient ndenjie dhe gatimi të përbashkët, një dhomë gjumi matrimoniale, një dhomë të vogël për fëmijet, një tualet me ndricim natyral dhe korridor.

Apartamenti ështe i arreduar me mjaft shije, ka stil dhe arkitekturë, ku cdo hapësire është menduar që të ketë funksionalitet maksimal dhe komoditet.

I shtuar me parket, ka punime gipsi ne tavan

Pozicionohet ne “Blv.Gjergj Fishta”, buzë rrugës kryesore

Çmimi i qirase 40.000 leke/muaj

ID : PRO6653
Adresa: Blv.
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë Nisharakut
Cmimi:400 €
Sipërfaqja: 65 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 9
Google Maps

Prona të ngjashme

Apartament 3+1 me qira pranë “Square 21”

Tirana, Pranë Nisharakut
800 € / Muaj
ID: PRO5063 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 150 m2 Kati: 9