• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 75 m2

Zyrë me qira në rrugën Myslym Shyri

Zyra ka një sipërfaqe prej 75 m2

Ndodhet në katin e ll-të të një pallati ekzistues

Organizohet në dy ambjente pune dhe nje tualete

E përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi
Ambjenti ndodhet mbrapa ish - adidasit

Cmimi i qirasë 600 euro/muaj

ID : PRO6534
Adresa: Myslym Shyri
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Him Kolli
Cmimi:600 €
Sipërfaqja: 75 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Dyqan me qira në Rr.”Him Kolli”

Tirana, Rruga Him Kolli
250 € / Muaj
ID: PRO5863 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 40 m2

Jepet me qera ose shitet zyre ne rrugen “Him Kolli”

Tirana, Rruga Him Kolli
250 € / Muaj
ID: PRO3472 Sipërfaqja: 28 m2