• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 0
  • 28 m2

Jepet me qera ose shitet zyre ne rrugen “Him Kolli”
Jepet me qera ose shitet zyre ne rrugen “Him Kolli”. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 28m2 dhe eshte e organizuar ne nje hapsire dhe nje tualet dhe ndodhet ne katin e pare te nje ndertimi te ri. Ambjenti ndodhet ne nje zone shume te preferuar dhe mund te perdoret per aktivitete te ndryshme. Cmimi 250 euro ne muaj.

ID : PRO3472
Adresa: Him Kolli
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Him Kolli
Cmimi:250 €
Sipërfaqja: 28 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 0

Prona të ngjashme

Zyrë me qira në rrugën Myslym Shyri

Tirana, Rruga Him Kolli
600 € / Muaj
ID: PRO6534 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75 m2

Dyqan me qira në Rr.”Him Kolli”

Tirana, Rruga Him Kolli
250 € / Muaj
ID: PRO5863 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 40 m2