• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 113 m2
  • Kati: 4

Apartament 2+1 në shitje në Golem

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 113.3 m2 dhe sipërfaqe neto prej 99 m2

Pozicionohet në katin e IV-të të një pallati te sapopërfunduar

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone

Mundësi shumë ë mirë investimi për airbnb

Cmimi i shitjes 980 euro/m2

Totali 111034 euro

ID : PRO6479
Adresa: Golem
Qyteti: Durrës
Zona: Golem
Cmimi:111,034 €
Sipërfaqja: 113 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 4

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 në shitje në Golem

Durrës, Golem
73,206 €
ID: PRO6473 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75 m2 Kati: 2

Apartament 1+1 në shitje në Golem

Durrës, Golem
73,755 €
ID: PRO6470 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 73 m2 Kati: 6

Apartament 1+1 në shitje në “Golem”

Durrës, Golem
Kontakto për cmimin
ID: PRO5816 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 73 m2 Kati: 5