• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 75 m2
  • Kati: 2

Apartament 1+1 në shitje në Golem

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 74.7 m2 dhe sipërfaqe neto prej 65.3 m2

Pozicionohet në katin e II-të të një pallati te sapopërfunduar

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi të përbashkët, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon

Apartamenti ndodhet shumë pranë detit

Mundësi shumë ë mirë investimi për airbnb

Cmimi i shitjes 980 euro/m2

Totali 73206 euro

ID : PRO6473
Adresa: Golem
Qyteti: Durrës
Zona: Golem
Cmimi:73,206 €
Sipërfaqja: 75 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Dy apartamente në shitje në Golem

Golem, Golem
200,000 €
ID: PRO6659 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 108 m2 Kati: 2

Apartament 1+1 në shitje në Golem

Golem, Golem
66,100 €
ID: PRO6657 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 66.1 m2

Apartament 1+1 në shitje në Golem

Golem, Golem
74,190 €
ID: PRO6595 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 74 m2 Kati: 3