• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 94 m2
  • Kati: 7

Apartament 2+1 në shitje në Tirana Entry II

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 94 m2 dhe sipërfaqe neto 79.7 m2

Ndodhet në katin e VII-të të një objekti në fazë ndërtimi

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi,dy tualete dhe një ballkon

Apartamenti është në fazë ndërtimi (Tullë)

Objektet e propozuara ndodhen pergjate aksit te rruges “29 Nentori” prane mbikalimit tek qendra tregtare Casa Italia, Tirane. Synimi i kesaj iniciative eshte realizimi i projektit te nje kompleksi me godina banimi dhe sherbime duke perfshire dhe hoteleri dhe institucione bankare e shendetesore, me standarde të larta dhe bashkëkohore.

Sheshi I ndertimit kufizohet ne jug nga rruga 29 Nentori e cila eshte aksi kryesor Tirane-Durres. Gjithashtu , ndodhet ne nje nyje te rendesishme kominikimi midis Durresit, Tiranes dhe pjeses veriore, Kamez, etj. Rruga kryesore e lidh sheshin me qendren e Tiranes, ne vije te drejte, nepermejt rruges se Durresit.

Cmimi i shitjes 1000 euro/m2

Totali 94000 euro

ID : PRO6451
Adresa: Tirana Entry II
Qyteti: Tirana
Zona: Kthesa e Kamzes
Cmimi:94,000 €
Sipërfaqja: 94 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 7

Prona të ngjashme

Apartament 3+1 në shitje në Eagle Residence

Tirana, Kthesa e Kamzes
176,850 €
ID: PRO6517 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 131 m2 Kati: 4

Apartament 2+1 në shitje në Tirana Entry II

Tirana, Kthesa e Kamzes
100,000 €
ID: PRO6452 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 94 m2 Kati: 4

Apartament 3+1 ne shitje në kompleksin "Garden City" Kthesa e Kamzës

Tirana, Kthesa e Kamzes
127,000 €
ID: PRO6396 Dhoma: 3 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 127 m2 Kati: 2