• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 109 m2
  • Kati: 1

Apartament 2+1 në shitje te Ish Fusha e Aviacionit

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 109.45 m2 dhe sipërfaqe neto 96.17 m2

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkone

Ndodhet në katin e I-rë të një objekti në fazë ndërtimi

Orientimi i apartamentit është Jug-perëndim

Dyshemete jane parket me izolim akustik. Muret jane disa llojesh ne varesi te ambjentit dhe funksionit qe kryen.

Muret ndarese mes apartamenteve dhe ndaresit me korridoret e shkalleve jane termikisht te izoluar duke perdorur pambuk mineral me trashesi 50mm te vendosur ndermjet dy mureve prej 10 cm.

Cmimi i shitjes 1350 euro/m2

Totali 147757 euro

ID : PRO6450
Adresa: Fusha e Aviacionit
Qyteti: Tirana
Zona: Fusha e Aviacionit
Cmimi:147,757 €
Sipërfaqja: 109 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 1

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 në shitje në Garden Residence Turdiu

Tirana, Fusha e Aviacionit
101,426 €
ID: PRO6684 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 78.02 m2 Kati: 2

Apartament 2+1 në shitje në Garden Residence Turdiu

Tirana, Fusha e Aviacionit
129,000 €
ID: PRO6560 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 92 m2 Kati: 11

Apartament 2+1 ne shitje te Ish Fusha e Aviacionit

Tirana, Fusha e Aviacionit
Kontakto për cmimin
ID: PRO6531 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 103 m2 Kati: 3