• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 89 m2

Apartament 1+1 në shitje në “Lake Land Residence” Farke

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 88.89 m2

Ndodhet në katin e IV-të banim

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon

E kufizuar nga autostrada Tiranë-Elbasan,“Lake Land” shtrihet në pjesën jugore të qytetit, në fshatin Mjull Bathore që i përket komunës Farkë.

Gjelbërimi është kryefjala e rezidencës. E rrethuar nga pemë të larta të varieteteve të ndryshme, çdo stinë shijon ndryshe brenda asaj zone banimi e rekreacioni. Është vështirë të gjeni një hapësirë me ajër më të pastër pa u larguar plotësisht nga qyteti. Çfarë e bën ndryshe “Lake Land” nga komplekset e tjera të banimit është raporti fare i ulët i hapësirës së rezervuar për ndërtim. Mbi 80% e projektit i rezervohet natyrës dhe zonave komunitare per rekreacion.

Cmimi i shitjes 1500 euro/m2

Totali: 133335 euro

ID : PRO6431
Adresa: farke
Qyteti: Tirana
Zona: Farke
Cmimi:133,335 €
Sipërfaqja: 89 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Apartament 3+1 shitje në “Lake Residence” Farkë

Tirana, Farke
324,200 €
ID: PRO6436 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 146 m2

Apartament 1+1 në shitje në “Lake Land Residence” Farke! Okazion !

Tirana, Farke
139,695 €
ID: PRO6434 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 93 m2

Apartament 2+1 shitje në “Lakeside Residence” Farkë

Tirana, Farke
223,800 €
ID: PRO6417 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 112 m2 Kati: 2