• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 64 m2
  • Kati: 2

Filluan shitjet te Mali Robit

Disponon mundesine e zgjedhjes se katit.

Disponojme garzoniere, apatamente 1+1 dhe apartamente 2+1

Apartamenti ka nje siperfaqe toale prej 63.95 m2

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ne ndertim, teper cilesor me standarte europiane .

Nje rendesi te madhe i eshte kushtuar infrastruktures dhe sherbimeve per banoret .
Parkimi eshte vendosur nentoke , duke lene hapesire parkimi per cdo njesi banimi .
Pallati eshte ne faze punimesh, afati i perfundimit parashikohet te jete ne qershor te 2025.
Mundesi pagese me keste !
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355698116244

MENYRA E PAGESE :
-40% Momenti lidhjes se kontrates
-30% Perfundimi karabinase
-20% Fillimi suvatimeve
-10% Marrja e celesave

ID : PRO6399
Adresa: Mali i Robit
Qyteti: Durrës
Zona: Mali i Robit
Cmimi:57,555 €
Sipërfaqja: 64 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje te Mali i Robit

Durrës, Mali i Robit
78,093 €
ID: PRO6398 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 87 m2 Kati: 3

Garzoniere në shitje te Mali i Robit

Durrës, Mali i Robit
37,161 €
ID: PRO6397 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 41 m2