• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • 87 m2
  • Floor: 3

Filluan shitjet te Mali Robit

Disponon mundesine e zgjedhjes se katit.

Disponojme garzoniere, apatamente 1+1 dhe apartamente 2+1

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 86.77 m2

Organizohet ne një ambient ndenjie me kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon

Ndodhet ne katin e trete te nje pallati ne ndertim, teper cilesor me standarte europiane .

Nje rendesi te madhe i eshte kushtuar infrastruktures dhe sherbimeve per banoret .

Parkimi eshte vendosur nentoke , duke lene hapesire parkimi per cdo njesi banimi .

Pallati eshte ne faze punimesh, afati i perfundimit parashikohet te jete ne qershor te 2025.

Mundesi pagese me keste !
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355698116244

MENYRA E PAGESE :
-40% Momenti lidhjes se kontrates
-30% Perfundimi karabinase
-20% Fillimi suvatimeve
-10% Marrja e celesave

ID : PRO6398
Address: Mali i Robit
City: Durrës
Zone: Mali i Robit
Price:78,093 €
Area: 87 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Floor: 3

Similar Properties

Apartament 1+1 ne shitje te Mali i Robit

Durrës, Mali i Robit
57,555 €
ID: PRO6399 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 64 m2 Floor: 2

Garzoniere në shitje te Mali i Robit

Durrës, Mali i Robit
37,161 €
ID: PRO6397 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 41 m2