• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 51 m2
  • Kati: 3

Apartament 1+1 në shitje në “Kompleksin Guce”

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 50.94 m2 dhe sipërfaqe neto 43.40 m2

Ndodhet në katin e VI-të të një objekti në fazë ndërtimi

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon

Kompleksi ofron komoditet premium dhe pamje te mrekullueshme.

Hapesire parkimi i madh i rrethuar nga te giitha llojet e sherbimeve me nie pozicion te shkelqyer

Ambjente relaksuese me hapesira te bollshme per tu argetuar, ambient modern dhe siguri totale

Rëndësi e veçantë kushtuar çdo detaji në Kompleksin Guçe për të ofruar funksionalitet optimal në çdo hapësirë.

Cmimi i shitjes 72000 euro

ID : PRO6283
Adresa: Kompleksi Guce
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Globe, Rruga e Kavajes
Cmimi:72,000 €
Sipërfaqja: 51 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 3

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje te Kompleksi Delijorgji

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
284,910 €
ID: PRO6545 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 116 m2 Kati: 5

Apartament 2+1 në shitje tek “Riverside Residences”

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
185,934 €
ID: PRO6390 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 133 m2 Kati: 9

Apartament 1+1 n shitje në “Viva Residence” pranë Globe

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
107,100 €
ID: PRO6380 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 71 m2 Kati: 2