• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 127 m2
  • Kati: 2

Apartament 2+1 në shitje te “Bulevardi i Ri”

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 126.8 m2 dhe sipërfaqe neto 110.3 m2

Ndodhet në katin e II-të te objektit

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Apartamenti është në fazë ndërtimi

Avantazhet e projektit jane: fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve me dopio tullë dhe lesh guri në mes akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale

Për ndërtimin e objektit janë përdoruar material tepër cilësore, teknologjia e fundit , fasada është projektuar të jetë elegante dhe rezistente.

Cmimi i shitjes 1350 euro/m2

Totali 171180 euro

ID : PRO6273
Adresa: Bulevardi i Ri
Qyteti: Tirana
Zona: Bulevardi i Ri
Cmimi:171,180 €
Sipërfaqja: 127 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje në “Kompleksin Novus” Bulevardi i Ri

Tirana, Bulevardi i Ri
193,120 €
ID: PRO6346 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 114 m2 Kati: 6

Apartament 1+1 në shitje te “Bulevardi i Ri”

Tirana, Bulevardi i Ri
105,205 €
ID: PRO6282 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 78 m2 Kati: 6

Apartament 3+1 në shitje te “Bulevardi i Ri”

Tirana, Bulevardi i Ri
216,148 €
ID: PRO6239 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 131 m2 Kati: 9