• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 60 m2
  • Kati: 4

Apartament 1+1 me qira tek ”Astir – VILA L2”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 60m2

Ndodhet në katin e 4-te të një pallati te ri me ashensor

Organizohet në një ambient ndenjie , nje ambient gatimi, nje dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Apartamenti është i mobiluar me te gjitha orendit e nevojshme dhe i pa banuar me pare

Pozicionet në një zonë shumë të kërkuar dhe që ofron të gjitha facilitet si supermarket, spitale, shkolla etj

ID : PRO6270
Adresa: Astir
Qyteti: Astiri
Zona: Astiri
Cmimi:430 €
Sipërfaqja: 60 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 4