• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 100 m2

Apartament 2+1 me qira ne ”Astir”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 100m2

Ndodhet në katin e 4-te të një pallati te ri me ashensor

Organizohet në një ambient ndenjie , nje ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Apartamenti është i mobiluar me te gjitha orendit e nevojshme dhe i pa banuar me pare.

Pozicionet në një zonë shumë të kërkuar dhe që ofron të gjitha facilitet si supermarket, spitale, shkolla etj disponon dhe mundesi parkimi.

Cmimi 430 euro/muaj

ID : PRO6269
Adresa: Astir
Qyteti: Tirana
Zona: Unaza e Re, Astiri
Cmimi:430 €
Sipërfaqja: 100 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira te “Astir/ Bulevardi Migjeni”

Tirana, Unaza e Re, Astiri
480 € / Muaj
ID: PRO6251 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 90 m2

Apartament 1+1 me qira te “Green City – Astir ”

Tirana, Unaza e Re, Astiri
450 € / Muaj
ID: PRO6231 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 65 m2 Kati: 4

Apartament 1+1 me qira në “Astir" prane kompleksit Molla

Tirana, Unaza e Re, Astiri
330 € / Muaj
ID: PRO6178 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2 Kati: 9