• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 79 m2
  • Kati: 7

Apartament 1+1 në shitje te Kompleksi E88 Rr.”Dritan Hoxha”

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 78.85 m2 dhe sipërfaqe neto 67.90 m2.

Ndodhet në katin e IV-të të objektit.

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon

Apartamenti është në fazë suvatimi dhe përfundon për 6 muaj

Projekti ka për synim ringjalljen e zones ku po ndertohet, duke përmirësuar cilesinë e jetesës nëpermjet hapësirave rekreative, infrastruktures dhe hapësirave të dedikuara për biznes.

Mundësi ideale investimi dhe banimi.

Disponon gjithashtu dhe nje post parkimi në vlerën 14000 euro

Cmimi i shitjes 1100 euro/m2

Totali 100735 euro

ID : PRO6267
Adresa: Rruga Dritan Hoxha
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Dritan Hoxha
Cmimi:100,735 €
Sipërfaqja: 79 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 7

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje në Colonnade Residence

Tirana, Rruga Dritan Hoxha
159,225 €
ID: PRO6524 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 96.5 m2 Kati: 5

Apartament 1+1 në shitje në Kompleksin E88

Tirana, Rruga Dritan Hoxha
105,287 €
ID: PRO6472 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 81 m2 Kati: 7

Ambient biznesi në shitje në Colonnade Residence rruga Dritan Hoxha

Tirana, Rruga Dritan Hoxha
170,750 €
ID: PRO6463 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 68 m2 Kati: 1