• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 118 m2

Apartament 2+1 në shitje në “Astir”

Apartamenti ka një sipërfaqe 118 m2

Ndodhet në katin e katert të një pallati të ri

Organizohet nga korridori shpërndarës, salloni ndenjes me kendin e gatimit, dy dhomat e gjumit, dhoma matrimoniale me ballkon dhe tualet me vete, dhoma gjumi e fëmijëve dhe nje tualet

Apartamenti është totalisht i investuar dhe shitet si ne foto.

Apartamenti ka dokumentacion te rregullt hipotekor

ID : PRO6252
Adresa: Astir
Qyteti: Tirana
Zona: Unaza e Re, Astiri
Cmimi:157,000 €
Sipërfaqja: 118 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2

Prona të ngjashme

Apartament 3+1 në shitje në “Astir” në rrugën “Loni Ligori”

Tirana, Unaza e Re, Astiri
145,222 €
ID: PRO6272 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 132.02 m2 Kati: 1

Apartament 1+1 në shitje në "Green City" Astir

Tirana, Unaza e Re, Astiri
120,000 €
ID: PRO6271 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 72 m2 Kati: 1

Apartament 2+1 në shitje në “Astir”

Tirana, Unaza e Re, Astiri
129,750 €
ID: PRO6058 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 118 m2 Kati: 5