• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 118 m2
  • Kati: 4

Apartament 2+1 në shitje në “Astir”

Apartamenti ka një sipërfaqe 118 m2

Ndodhet në katin e katert të një pallati të ri

Organizohet nga korridori shpërndarës, salloni ndenjes me kendin e gatimit, dy dhomat e gjumit, dhoma matrimoniale me ballkon dhe tualet me vete, dhoma gjumi e fëmijëve dhe nje tualet

Apartamenti është totalisht i investuar dhe shitet si ne foto.

Apartamenti ka dokumentacion te rregullt hipotekor

Cmimi i shitjes 157000 euro

ID : PRO6252
Adresa: Astir
Qyteti: Tirana
Zona: Unaza e Re, Astiri
Cmimi:157,000 €
Sipërfaqja: 118 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 4

Prona të ngjashme

Urban Gate Astir, apartamenti 1+1 në shitje

Tirana, Unaza e Re, Astiri
90,000 €
ID: PRO6910 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75 m2 Kati: 2

Astir rruga Aleksandri i Madh, apartament 3+1 në shitje

Tirana, Unaza e Re, Astiri
165,000 €
ID: PRO6866 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 141 m2 Kati: 5

Apartament 2+1 per shitje ne Astir buze rruges kryesore !

Tirana, Unaza e Re, Astiri
126,000 €
ID: PRO6662 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2