• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 115 m2
  • Kati: 2

Apartament 2+1 në shitje ne kompleksin ‘’Grand Park Residence’’ Ish Fusha e Aviacionit

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 115.2 m2 dhe sipërfaqe neto 95.6 m2

Ndodhet në katin e II-të të objektit

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Apartamenti ndodhet në një nga komplekset më cilësore në Tiranë

Apartamenti është në fazë përfundimi dhe ka nje planimetri të rregull dhe orientimi perëndim

GRAND PARK RESIDENCE një nga komplekset më të dashura për ju; në një zonë të pozicionuar relaksi dhe të aksesueshëm në Tiranë.

Kompleksi Grand Rark Residence në ish-Fushën e Aviancionit sjell pranë jush Komoditet, Cilësia të Lartë Ndërtimi, Fasada të Termoizoluara, dhe për fëmijët Hapësira të Gjelbëra dhe Pedonale.

Cmimi ishitjes 1250 euro/m2

Totali 144000 euro

ID : PRO6233
Adresa: Ish Fusha e Aviacionit
Qyteti: Tirana
Zona: Fusha e Aviacionit
Cmimi:144,000 €
Sipërfaqja: 115 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 në shitje në "Garden Residence Turdiu"

Tirana, Fusha e Aviacionit
85,500 €
ID: PRO6294 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 71.20 m2 Kati: 2

Apartament 3+1 në shitje te “Ish Fusha e Aviacionit”

Tirana, Fusha e Aviacionit
208,632 €
ID: PRO6291 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 151.33 m2 Kati: 8

Apartament 2+1 në shitje te “ish-Fusha e Aviacionit”

Tirana, Fusha e Aviacionit
125,000 €
ID: PRO6256 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 83.50 m2 Kati: 7