• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 95 m2
  • Kati: 6

Apartament 2+1 me qira te “Komuna e Parisit”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 95 m2

Ndodhet në katin e VI-të të një pallati te ri me ashensor

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon

Apartamenti eshte totalisht i sapoinvestuar, i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme

Zona në të cilen ndodhet apartamenti ofron të gjitha lehtësitë e nevojshme për një jetesë komode

Cmimi i qirasë 800 euro/muaj

ID : PRO6217
Adresa: Komuna e Parisit
Qyteti: Tirana
Zona: Komuna e Parisit
Cmimi:800 €
Sipërfaqja: 95 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 6

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira te “Komuna e Parisit”

Tirana, Komuna e Parisit
550 € / Muaj
ID: PRO6071 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 105 m2 Kati: 3

Apartament 2+1 me qira te “Komuna e Parisit”

Tirana, Komuna e Parisit
1,000 € / Muaj
ID: PRO6060 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 105 m2 Kati: 3

Papafingo 2+1 me qera tek "Komuna e Parisit" !

Tirana, Komuna e Parisit
650 € / Muaj
ID: PRO6021 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 127 m2