• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 105 m2
  • Kati: 6

Apartament 2+1 në shitje në “Univers City”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 104.70 m2 dhe sipërfaqe neto 91.50 m2

Ndodhet në katin e VI-të banim i objektit.

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon.

Apartamenti është në fazë ndërtimi

Kompleksi do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, infrastrukture, fasade e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim, sistem i testuar me struktura antisizmike, barrier fizike për zhurmat, mundësi përzgjedhjeje të rifiniturave dhe personalizim të pronës.

Zona rezidenciale do të ofrojë shumëllojshmëri ndërtesash që do ti përshtatet cdo kategorie blerësi, shkollë publike brenda kompleksit, njesi të ndryshme shërbimi si dyqane, bare & restorante, hapësirë të gjelbër, kënde të ndryshme sportive me parametra profesionale, kënde lojrash për fëmijë, markete, kopshte, palestër, siguri 24 orë, mirembajtje e ambienteve të përbashkëta, transport urban i vazhdueshëm Qender – QTU – Univers City etj.

Cmimi i shitjes 750 euro/m2

Totali 78525 euro

ID : PRO6117
Adresa: Univers City
Qyteti: Tirana
Zona: QTU
Cmimi:78,525 €
Sipërfaqja: 105 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 6

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 në shitje në Univers City

Tirana, QTU
74,500 €
ID: PRO6484 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 71 m2 Kati: 8

Apartament 2+1 në shitje në Univers City

Tirana, QTU
87,390 €
ID: PRO6454 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 97 m2 Kati: 8

Apartament 2+1 në shitje në Univers City

Tirana, QTU
87,390 €
ID: PRO6446 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 97 m2 Kati: 1