• Dhoma gjumi: 4
  • Tualet: 2
  • 158 m2
  • Kati: 10

Apartament 4+1 me qira te “Pallatet Shallvare”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 158 m2

Ndodhet në katin e X–të dhe të fundit të një pallati të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, katër dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Apartamenti është i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme

Pozicionohet në një nga zonat qëndrore te Tiranës, pranë Tajëanit dhe ish-bllokut.

Cmimi i qirasë 1100 euro/muaj

ID : PRO6091
Adresa: Shallvaret
Qyteti: Tirana
Zona: Shallvaret
Cmimi:1,100 €
Sipërfaqja: 158 m2
Dhoma gjumi: 4
Tualet: 2
Kati: 10
Google Maps

Prona të ngjashme

“Shallvaret”, apartament 2+1 me qera

Tirana, Shallvaret
600 € / Muaj
ID: PRO5917 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 125 m2 Kati: 4

“Shallvaret”, apartament 2+1 me qera

Tirana, Shallvaret
600 € / Muaj
ID: PRO5916 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 130 m2 Kati: 4

Apartament 1+1me qira te “Pallatet Shallvare”

Tirana, Shallvaret
400 € / Muaj
ID: PRO4867 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 73 m2 Kati: 5