• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 120 m2

Apartamente 2+1 me qira në “Fresk” prane Insitutit te Fizikës Bërthamore

Apartamentët kanë një sipërfaqe prej 120 m2

Kate të ndryshme në bazë të preferencës

Organizohen në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Apartamentet janë në fazë mobilimi, të pajisur me kondicioner në cdo dhomë dhe tepër komod

Pozicionet në një zonë të qetë dhe lehtësisht të aksesueshme

Apartamenti disponon dhe një post parkimi

Cmimi i qirasë 500 euro/muaj

ID : PRO6090
Adresa: Fresk
Qyteti: Tirana
Zona: Fresku
Cmimi:500 €
Sipërfaqja: 120 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira në “Fresk”

Tirana, Fresku
500 € / Muaj
ID: PRO5109 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 147 m2 Kati: 7

Apartament 2+1 me qira në “Fresk”

Tirana, Fresku
300 € / Muaj
ID: PRO4829 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2 Kati: 4

Apartament 1+1 me qira prane Restorant "Fresku"

Tirana, Fresku
210 € / Muaj
ID: PRO4398 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 57 m2 Kati: 5