• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 97 m2
  • Kati: 2

Apartament 2+1 me qira në “Don Bosko”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 97 m2

Ndodhet në katin e II-të të një pallati të ri me ashensor

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon

Apartamenti ndodhet në një zonë tepër të akseueshme dhe që ofron cdo facilitet

Cmimi i qirasë 650 euro/muaj

ID : PRO6087
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:650 €
Sipërfaqja: 97 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira në rrugën “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
600 € / Muaj
ID: PRO6290 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 75 m2 Kati: 3

Apartament 1+1 me qira në rr.“Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
420 € / Muaj
ID: PRO6260 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75 m2

Apartament 2+1 me qira në “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
720 € / Muaj
ID: PRO6236 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 100 m2