• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 66 m2
  • Kati: 3

Apartament me qira 1+1 tek Rruga e Kavajës te “Garden Building”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 66 m2

Ndodhet në katin e III-të të objektit

Objekti ndodhet ne nje zone te perfshire ne pjesen qendrore te qytetit te Tiranes, brenda unazes se pare dhe perkatesisht ne perendim te kesaj hapesire urbane, buze rruges se "Kavajes", afer sheshit "21 Dhjetori"

Apartamenti është i përshtashëm për banim ose zyra të ndryshme si zyra projektimi, programimi, kontabiliteti, etj.

Cmimi i qirasë 600 euro/muaj

ID : PRO6054
Adresa: Garden Building
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Kavajes
Cmimi:600 €
Sipërfaqja: 66 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 3

Prona të ngjashme

Apartament 3+1 me qira te “Rruga e Kavajes”

Tirana, Rruga e Kavajes
800 € / Muaj
ID: PRO6062 Dhoma: 2 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 130 m2 Kati: 2

Apartament 1+1 me qira te “Rruga Kavajës”

Tirana, Rruga e Kavajes
400 € / Muaj
ID: PRO5864 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2 Kati: 5

Apartament 2+1 me qira te “Rruga Kavajës”

Tirana, Rruga e Kavajes
500 € / Muaj
ID: PRO5683 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2 Kati: 5