• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 69 m2
  • Kati: 2

Apartament 2+1 në shitje te “Shkolla e Bashkuar”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 69 m2

Ndodhet në katin e II-të të një pallati ekzistues

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon

Zona në të cilën ndodhet është mjaft e qetë, pranë rrugës kryesore duke pasur akses levizje me disa linja urbane, duke pasur pranë dhe Spitalin Nënë Tereza.

Apartamenti ka orientim oprtimal duke e bërë një të ngrohtë dhe me plot dritë,

Disponon dokumentacion të plotë hipotekor.

Cmimi i shitjes 116000 euro

ID : PRO6051
Adresa: Shkolla e Bashkuar
Qyteti: Tirana
Zona: Shkolla e Bashkuar
Cmimi:116,000 €
Sipërfaqja: 69 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

“Shkolla e Bashkuar”, apartament 2+1 ne shitje.

Tirana, Shkolla e Bashkuar
85,000 €
ID: PRO5911 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 65 m2 Kati: 4

Apartament 1+1 në shitje te “Shkolla e Bashkuar”

Tirana, Shkolla e Bashkuar
57,000 €
ID: PRO5326 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 55 m2 Kati: 3

Apartament 2+1 në shitje në “Tower Bridge 1”

Tirana, Shkolla e Bashkuar
127,000 €
ID: PRO5325 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 103 m2 Kati: 3