• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 110 m2
  • Kati: 2

Apartament 2+1 me qira te “Pallati me Shigjeta” mbrapa karburant Kastratit

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 110 m2

Ndodhet ne katin e II-të në një ndërtimi të ri cilësor të pajisur me ashensor.

Eshtë i organizuar në një sallon ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, një tualet, korridor dhe dy ballkone

Ndodhet në një zonë lehtesisht të aksesueshme

Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese sa me komode

Cmimi i qirasë 400 euro/muaj

ID : PRO6049
Adresa: Pallati me Shigjeta
Qyteti: Tirana
Zona: Pallati me shigjeta
Cmimi:400 €
Sipërfaqja: 110 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 me qira përballë “Kompleksit Deliorgji”

Tirana, Pallati me shigjeta
400 € / Muaj
ID: PRO4918 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2 Kati: 8