• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 55 m2
  • Kati: 3

Apartamenti ndodhet në katin e III-te në një pallat të ri te sapo perfunduar me sipërfaqe prej 65 m2 bruto dhe 55 m2 neto. Zona ka akses me shumicën e rrugëvë kryesore në Tiranë, dhe të ofron të gjitha facilitetet e nevojshme. Eshte I organizuar ne: Dhomë ndenje + ngrënie, nje dhome gjumi, tualet dhe ballkon, dhe eshte i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode.
Cmimi 490 euro/muaj

ID : PRO6045
Adresa: farmacia 10
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Dibres
Cmimi:490 €
Sipërfaqja: 55 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 3

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira në “Rrugën e Dibrës”

Tirana, Rruga e Dibres
700 € / Muaj
ID: PRO5635 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 104 m2 Kati: 7

Apartament 1+1 me qira ne Rrugen e Dibres tek Farmacia 10

Tirana, Rruga e Dibres
270 € / Muaj
ID: PRO5612 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2 Kati: 5

Apartament 1+1 me qira në “Rrugën e Dibrës”

Tirana, Rruga e Dibres
600 € / Muaj
ID: PRO5034 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2 Kati: 5