• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 1
  • 52.01 m2

Ambjent biznesi ne shitje ne Yzberisht

Siperfaqja neto e ambjentit eshte 52.01 m²

Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri

Mund te perdoret per aktivitete te ndryshe biznesi

Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe e populluar

Aktualisht eshte e dhene me qera

Mundesi e mire investimi

Cmimi I shitjes 70 000 Euro.

ID : PRO6040
Adresa: Yzberisht
Qyteti: Tirana
Zona: Yzberisht
Cmimi:70,000 €
Sipërfaqja: 52.01 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Dyqan dhe biznes në shitje në Yzberisht

Tirana, Yzberisht
114,000 €
ID: PRO5772 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 57 m2