• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 99.28 m2
  • Kati: 5

Apartament 2+1 në shitje në zonën e ‘’Kinostudios’’

Apartamenti ndodhet në katin e V-të të një pallat të ri pa ashensor

Ka një sipërfaqe totale prej 99.28 m2 dhe sipërfaqe neto 90.9 m2

Është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, 1 tualet dhe dy ballkone

Zona ku ndodhet apartamenti të ofron shumë facilitete të shumta si, supermarketeve, bar-kafe, banka etj,..

Orientimi i apartamentit është jug-lindje, gjë e cila bën që apartamenti të ketë dritë natyrale gjatë gjithë ditës,.

Cmimi 93000 Euro.
Pak I diskutueshem

ID : PRO6039
Adresa: Kinostudio
Qyteti: Tirana
Zona: Kinostudio
Cmimi:93,000 €
Sipërfaqja: 99.28 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 5

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 në shitje në “Kinostudio”

Tirana, Kinostudio
52,000 €
ID: PRO5188 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 58 m2 Kati: 1

Apartament 3+1 në shitje në zonën e ‘’Kinostudios’’

Tirana, Kinostudio
90,000 €
ID: PRO4984 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 131 m2 Kati: 6

Apartament 3+1+2 në shitje në “Kinostudio”

Tirana, Kinostudio
105,000 €
ID: PRO4983 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 131 m2 Kati: 2