• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 135.5 m2

Shitet apartament 3+1 te Bulevardi i Ri (Rruga Jordan Misja)
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqe apartamenti: 156.4m2
• Kati 1
• Orientim nga zgjatimi i Bulevardit të ri me Rrugën Jordan Misja
Organizim i brendshëm:
• Salloni i ndenjës së bashku me kuzhinën
• 3 Dhomat e gjumit kuadratike edhe të bollshme
• 2 Tualetet ku njeri është në dhomën matrimoniale dhe tjetri është tualeti i përbashkët me dritare
• 2 Ballkone të cilët komunikojnë njeri me dhomën e gjumit dhe tjetri me sallonin
• Cdo ambjent shpërndahet nëpërmjet korridorit
Cilësi të tjera:
• Ndërtim i vitit 2023-2024 (në ndërtim e sipër)
• Vetrata dopio xham të mbushura me gaz argon që minimizojne cdo zhurmë apo grasi nga jashtë.
• Cilësi e lartë ndërtimi të nje standarti Europian.
• Fasada e ventiluar e pallatit që minimizon te nxehtin edhe të ftohtin nga jashtë
• Kubature shumë e rregullt
• Sistem ngrohje ftohje të shtrirë në cdo ambjent
• Sistem multistrad për ujin ku cdo linjë funksionon më vete

Zonë e preferuar për banim apo investim , pasi ofron të gjitha facilitetet.

ID : PRO6035
Adresa: Bulevardi i Ri
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Jordan Misja
Cmimi:211,140 €
Sipërfaqja: 135.5 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 tek Bulevardi i Ri (Rruga Jordan Misja) !

Tirana, Rruga Jordan Misja
169,695 €
ID: PRO6038 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 125.7 m2 Kati: 1

Shitet apartament 2+1 te Bulevardi i Ri (Rruga Jordan Misja) !

Tirana, Rruga Jordan Misja
172,935 €
ID: PRO6037 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 111 m2 Kati: 9

Shitet apartament 1+1 te Bulevardi i Ri (Rruga Jordan Misja) !

Tirana, Rruga Jordan Misja
83,160 €
ID: PRO6036 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 53.4 m2 Kati: 4