• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 150 m2

Shitet, Ambient Biznesi, Stadiumi Dinamo, Tiranë.
Adresa: Stadiumi Dinamo, Tiranë

Të dhëna teknike:
Kati 1 banim
2 tualete
Sipërfaqja e ambientit (Neto): 150 M2


Të dhëna të tjera:
Ndërtim i ri
Fasadë xhami
Kondicionier
Aspirim
Hyrje e dedikuar

Ambienti i biznesit ndodhet pranë Stadiumit Dinamo, me një lokacion perfekt për zhvillimin e bizneseve të ndryshëm. Mundësi shumë e mirë investimi pasi ndodhet i pozicionuar buzë rruge kryesore dhe në një nga zonat më të zhvilluara të Tiranës.

ID : PRO6024
Adresa: Stadiumi Dinamo
Qyteti: Tirana
Zona: Stadiumi Dinamo
Cmimi:495,000 €
Sipërfaqja: 150 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1