• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 118 m2

Shitet ambjent i cili aktualisht eshte Restorant por shitet bosh.
Lokali ndodhet ne Kinostudio . Ka nje siperfaqe 110 m2 + ambjenti jasht.
Ambienti eshte open space dhe eshte nje mundesi e mire investimi.

Per me shume konaktoni ne : 0684129182

ID : PRO6023
Adresa: Kinostudio
Qyteti: Tirana
Zona: Kinostudio
Cmimi:180,000 €
Sipërfaqja: 118 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1