• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 75 m2
  • Kati: 1

Apartment 2+1 me qira te “Medreseja”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 75 m2

Ndodhet në katin e I-rë t ënjë pallati ekzistues

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon

Apartamenti është I mobiluar me orenditë e nevojshme

Cmimi i qirasë 40.000 leke/muaj

ID : PRO6019
Adresa: Medreseja
Qyteti: Tirana
Zona: Medreseja
Cmimi:380 €
Sipërfaqja: 75 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 1

Prona të ngjashme

Apartament 3+1 me qira me qira te “Medreseja”

Tirana, Medreseja
385 € / Muaj
ID: PRO5459 Dhoma: 3 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2