• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 90 m2

Të dhëna mbi ambientin :

90 m2
Kati 0
Open Space

Cilësime të tjera:

Ambienti është i përshtatshëm për klinikë, call center, etj pasi ndodhet buze rruges kryesore.
Ndodhet ne nje zone shume te preferuar dhe te aksesueshme.

Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni ne:
0684129182

ID : PRO6016
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:800 €
Sipërfaqja: 90 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Ambient biznesi me qira në “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
250 € / Muaj
ID: PRO4058 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 36 m2