• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 70 m2
  • Kati: 4

Apartament 1+1 me qira te Vila L në Astir

Apartamenti ka nje sipërfaqe prej 70 m2

Pozicionohet ne katin e IV-të banim të një pallati të ri me ashensor

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon

Apartamenti është i sapomobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme

Ndodhet në një zonë shumë të populluar dhe që ofron të gjitha facilitet për një jetesë komode.

Cmimi i qirasë 400 euro/muaj

ID : PRO5978
Adresa: Vila L Astir
Qyteti: Tirana
Zona: Unaza e Re, Astiri
Cmimi:400 €
Sipërfaqja: 70 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira në Astir

Tirana, Unaza e Re, Astiri
500 € / Muaj
ID: PRO6490 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 100 m2 Kati: 4

Apartament 2+1 me qira pranë “Vilës L” Astir

Tirana, Unaza e Re, Astiri
500 € / Muaj
ID: PRO6343 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2 Kati: 3

Apartament 2+1 me qira në “Astir”

Tirana, Unaza e Re, Astiri
500 € / Muaj
ID: PRO6307 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 105 m2 Kati: 1