• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 97 m2
  • Kati: 6

Apartament 2+1 me qira ne kompleksin "Fiori di Bosco"

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 97 m2

Ndodhet në katin e VII-të të një pallati të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Apartamenti është i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme dhe është tepër komod

Pozicionohet në një pallat të ri me punime shumë cilësore

Cmimi i qirasë 650 euro/muaj

ID : PRO5963
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:650 €
Sipërfaqja: 97 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 6

Prona të ngjashme

Apartament 3+1 me qira pranë “Fiori di Bosko”

Tirana, Don Bosko
700 € / Muaj
ID: PRO6500 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 136 m2 Kati: 2

Apartament 1+1 me qira në rrugën “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
440 € / Muaj
ID: PRO6465 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 3

Apartament 2+1 me qira në “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
530 € / Muaj
ID: PRO6383 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2 Kati: 2