• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 132 m2
  • Kati: 7

Apartament 2+1 me qira pranë “Ring Center”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 130 m2

Pozicionohet në katin e V-të të një pallati të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, njw tualet dhe ballkon

Apartamenti ofron hapsira te bollshme dhe jepet bosh

I përshtatshëm për zyra ose banim.

Cmimi i qirasë 700 euro/muaj

ID : PRO5937
Adresa: Zogu i Zi
Qyteti: Tirana
Zona: Zogu I Zi
Cmimi:700 €
Sipërfaqja: 132 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 7

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira pranë “Zogut të Zi”

Tirana, Zogu I Zi
550 € / Muaj
ID: PRO6068 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 95 m2 Kati: 3

Apartament 3+1 me qira pranë Zogut te Zi

Tirana, Zogu I Zi
900 € / Muaj
ID: PRO6015 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 125 m2 Kati: 5

Apartament 1+1 me qira tek “Zogu i Zi”

Tirana, Zogu I Zi
800 € / Muaj
ID: PRO5993 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 9