• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 60 m2
  • Kati: 4

Apartament me qera prane depove te ujit, rruga “Bajram Allaraj”

Apartamenti ndodhet mbi kompleksin Grand tek Tregu Elektrik.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje objekti 5-katesh, me shkalle te vecuara.
Ambjenti organizohet ne nje ambient ndenjie dhe ngrenie, nje dhome gjumi me dy krevate teke, tualet dhe dy super veranda me super pamje nga Tirana.
Cmimi 24000 leke/muaj

ID : PRO5919
Adresa: rruga Bajram Allaraj
Qyteti: Tirana
Zona: tregu elektrik
Cmimi:230 €
Sipërfaqja: 60 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 me qira pranë “Tregut Elektrik”

Tirana, tregu elektrik
300 € / Muaj
ID: PRO6276 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 58 m2 Kati: 2

Apartament 1+1 me qira te "Tregu Elektrik"

Tirana, tregu elektrik
580 € / Muaj
ID: PRO5860 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2 Kati: 2

Apartament 2+1 me qira të Rr.”Todi Shkurti” në Tregun Elektrik

Tirana, tregu elektrik
190 € / Muaj
ID: PRO5821 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 2