• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 117 m2
  • Kati: 2

Apartament 2+1 me qira prane “Kopshtit Zoologjik”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 117 m2 dhe ndodhet ne rrugen “Eduard Mano”

Ndodhen në katin e II-të të një pallati të ri me ashensor.

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Apartamenti është i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme.

Pozicionohet në një zonë mjaft të mirë dhe të sigurt pasi është shumë pranë Liqenit Artificial.

Cmimi i qirasë 600 euro

ID : PRO5910
Adresa: Kopshti Zoologjik
Qyteti: Tirana
Zona: Kopshti Zoologjik
Cmimi:600 €
Sipërfaqja: 117 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira pranë “Kopshtit Zoologjik”

Tirana, Kopshti Zoologjik
480 € / Muaj
ID: PRO6428 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 62 m2 Kati: 2

Apartament 3+1 me qira te “Kopshti Zoologjik”

Tirana, Kopshti Zoologjik
650 € / Muaj
ID: PRO6063 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 131 m2 Kati: 5

Apartament 3+1 me qira te “Kopshti Zoologjik”

Tirana, Kopshti Zoologjik
750 € / Muaj
ID: PRO5991 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 160 m2 Kati: 5