• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 125 m2
  • Kati: 6

Apartament 3+1 me qira tek "Kopshti Zologjik"

Apartamenti ka një siperfaqe totale prej 125m2.

Pozicionohet në katin e VI-të të një pallati të ri me ashensor.

Organizohet ne nje ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi dhe dy tualete.

Është i mobiluar me shumë shije dhe me të gjitha orenditë e nevojshme.

Apartamenti disponon gjithashtu dy poste parkimi dhe një magazinë.

Cmimi i qirase : 1200 euro

ID : PRO5895
Adresa: Kopshti Zoologjik
Qyteti: Tirana
Zona: Kopshti Zoologjik
Cmimi:1,200 €
Sipërfaqja: 125 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 6

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira pranë “Kopshtit Zoologjik”

Tirana, Kopshti Zoologjik
480 € / Muaj
ID: PRO6428 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 62 m2 Kati: 2

Apartament 3+1 me qira te “Kopshti Zoologjik”

Tirana, Kopshti Zoologjik
650 € / Muaj
ID: PRO6063 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 131 m2 Kati: 5

Apartament 3+1 me qira te “Kopshti Zoologjik”

Tirana, Kopshti Zoologjik
750 € / Muaj
ID: PRO5991 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 160 m2 Kati: 5