• Dhoma gjumi: 4
  • Tualet: 3
  • 291 m2

Swan Residence, vile ne shitje!

Liqeni i Farkës është një nga liqenet më të mëdhenj në kryeqytetin e Tiranës.

Swan Lake Residence ka pozicionimin perfekt në pjesën perëndimore të liqenit përballë malit të Dajtit dhe ofron pamje fantastike në çdo moment të ditës.

Rezidenca është vendi ideal për të jetuar në harmoni me natyrën, pa hequr dorë nga të mirat e kryeqytetit.

Komoditeti, privatësia, qetësia dhe aktivitetet në natyrë janë fjalët kyçe që do të mirëpresin një stil jetese elitar.

Vila ka një sipërfaqe parcele prej 190.4m2, sipërfaqe ndertimore 237.36 m2, sipërfaqe verande 49.23 m2, sipërfaqe oborri 78.8 m2

Kati përdhe organizohet në dy dhoma gjumi, një ambient teknik dhe një tualet.

Kati i parë organizohet në dhomë ndenjie , ambient ngrenie, kuzhinë dhe një tualet.

Kati i dytë organizohet në dy dhoma gjumi, një tualet dhe një verandë.


Cmimi i shitjes: 400.000 euro

ID : PRO5885
Adresa: Kodra e Diellit
Qyteti: Tirana
Zona: Kodra e Diellit
Cmimi:400,000 €
Sipërfaqja: 291 m2
Dhoma gjumi: 4
Tualet: 3