• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 1
  • 87 m2

Dyqan në shitje pranë Fondacionit Eleonorë, Kodra e Diellit

Dyqani ka një sipëfaqe prej 87 m2.

Pozicionohet në katin 0 të një ndërtese të re dhe multifunksionale e përshtatshme për cdo lloj biznesi.

Dyqani disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Cmimi i shitjes: 87000 euro

ID : PRO5866
Adresa: Fondacioni Eleonora
Qyteti: Tirana
Zona: Kodra e Diellit
Cmimi:87,000 €
Sipërfaqja: 87 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Shitet ambjent biznesi pranë rrugës "Kodra e Diellit".

Tirana, Kodra e Diellit
217,800 €
ID: PRO2544 Dhoma: 8 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 290 m2

Okazion! Shitet super ambjent tek “Kodra e Diellit” .

Tirana, Kodra e Diellit
155,000 €
ID: PRO3410 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 290 m2 Kati: 1