• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 60 m2
  • Kati: 2

Apartament 1+1 me qira te "Tregu Elektrik"

Apartamenti ka një siperfaqe prej 60 m2.

Pozicionohet në katin e II-të të një pallati ekzistues pa ashensor, buzë rrugës kryesore.

Organizohet ne një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi dhe një tualet.

E sapomobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme.

Cmimi i qirasë: 580 euro

ID : PRO5860
Adresa: Tregu Elektrik
Qyteti: Tirana
Zona: tregu elektrik
Cmimi:580 €
Sipërfaqja: 60 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 me qira pranë “Tregut Elektrik”

Tirana, tregu elektrik
300 € / Muaj
ID: PRO6276 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 58 m2 Kati: 2

Apartament me qera prane depove te ujit, rruga “Bajram Allaraj”

Tirana, tregu elektrik
230 € / Muaj
ID: PRO5919 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2 Kati: 4

Apartament 2+1 me qira të Rr.”Todi Shkurti” në Tregun Elektrik

Tirana, tregu elektrik
190 € / Muaj
ID: PRO5821 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 2