• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 55 m2
  • Kati: 3

Apartament 1+1 me qira te “Rruga e Barrikadave”

Ndodhet në katin e III-të të një pallati ekzistues pa ashensor.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 55 m2.

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi dhe një tualet.

Pozicionohet në qendër të Tiranes, duke ofruar të gjitha lehtësitë për një jetesë të qetë dhe komode.

Cmimi i qirasë: 45000 lekë/muaj

ID : PRO5848
Adresa: Rruga e Barrikadave
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Barrikadave
Cmimi:430 €
Sipërfaqja: 55 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 3

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira në “Rrugën e Barrikadave”

Tirana, Rruga e Barrikadave
1,200 € / Muaj
ID: PRO5883 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 130 m2 Kati: 10

Apartament 2+1 me qira në “Rrugën e Barrikadave”

Tirana, Rruga e Barrikadave
850 € / Muaj
ID: PRO5257 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 115 m2 Kati: 8

Apartament 2+1 me qira në “Rrugën e Barrikadave”

Tirana, Rruga e Barrikadave
700 € / Muaj
ID: PRO5236 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 115 m2 Kati: 2