• Dhoma gjumi: 8
  • Tualet: 2
  • 360 m2

Vilë në shitje në “Fresk”.

Organizohet në tre kate dhe ka një sipërfaqe totale ndërtimi prej 360 m2 dhe 360 m2 sipërfaqe trualli.

Dy katet e para janë me një sipërfaqe prej 135 m2 secili ndërsa papafingo 90 m2.

Vila kanë një stil të veçantë është e projektuar me arkitekt e cila të krijon ndjenjën e shtëpive të ngrohta dhe mikpritëse.

Cmimi i shitjes 450.000 euro

ID : PRO5847
Adresa: Fresku
Qyteti: Tirana
Zona: Linzë
Cmimi:450,000 €
Sipërfaqja: 360 m2
Dhoma gjumi: 8
Tualet: 2
Nelda Haxhiu