• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 1
  • 57 m2

Biznes me qira në Yzberisht

Ambienti ka një sipërfaqe prej 57 m2 dhe pozicionohet në katin 0 të një pallati të ri.

Biznesi funksionon si furrë buke.

Çmimi i qirasë 40000 leke/muaj

ID : PRO5773
Adresa: Yzberisht
Qyteti: Tirana
Zona: Yzberisht
Cmimi:380 €
Sipërfaqja: 57 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Dyqan + Magazinë me qira në “Yzberisht”

Tirana, Yzberisht
400 € / Muaj
ID: PRO6274 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 94 m2