• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 63.5 m2
  • Kati: 7

Apartament 1+1 në shitje në “Univers City”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 63.5 m2 dhe sipërfaqe neto 53.8 m2.

Ndodhet në katin e VII-të një objekti në ndërtim në fazë karabina.

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon.
Orientohet drejt lindjes, gjë që e bën një apatament të ngrohtë dhe plot dritë.

Kompleksi do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, infrastrukture, fasade e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim, sistem i testuar me struktura antisizmike, barrier fizike për zhurmat, mundësi përzgjedhjeje të rifiniturave dhe personalizim të pronës.

Zona rezidenciale do të ofrojë shumëllojshmëri ndërtesash që do ti përshtatet cdo kategorie blerësi, shkollë publike brenda kompleksit, njesi të ndryshme shërbimi si dyqane, bare & restorante, hapësirë të gjelbër, kënde të ndryshme sportive me parametra profesionale, kënde lojrash për fëmijë, markete, kopshte, palestër, siguri 24 orë, mirembajtje e ambienteve të përbashkëta, transport urban i vazhdueshëm Qender – QTU – Univers City etj.

Cmimi i shitjes 780 euro/m2

Totali 49530 euro

ID : PRO5705
Adresa: Univers City
Qyteti: Tirana
Zona: QTU
Cmimi:49,530 €
Sipërfaqja: 63.5 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 7

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje në “Univers City”

Tirana, QTU
98,000 €
ID: PRO6048 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 135.62 m2 Kati: 8

Apartament 2+1 në shitje në “Univers City”

Tirana, QTU
97,382 €
ID: PRO5971 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 133.40 m2 Kati: 2

Apartament 1+1 në shitje në “Univers City”

Tirana, QTU
53,452 €
ID: PRO5950 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 64.4 m2 Kati: 8