• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 100 m2
  • Kati: 5

Apartament 2+1 me qira te “Rruga Kavajës”

Apartamenti ka një siperfaqe prej 100 m2.

Pozicionohet në katin e V-të të banimit

Është i organizuar në sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon

Apartamenti është i mobiluar dhe i pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme.

Ndodhet në një zonë që ofron të gjitha facilitetet për një jetesë komode.

Çmimi i qirasë: 500 euro/muaj

ID : PRO5683
Adresa: Rruga e Kavajes
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Kavajes
Cmimi:500 €
Sipërfaqja: 100 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 5

Prona të ngjashme

Kompleksi Delijorgji, apartament 2+1 me qira

Tirana, Rruga e Kavajes
800 € / Muaj
ID: PRO6879 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 97 m2 Kati: 3

Rruga e Kavajës, apartament 3+1 me qira

Tirana, Rruga e Kavajes
1,500 € / Muaj
ID: PRO6771 Dhoma: 3 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 130 m2 Kati: 3

Apartament 2+1 me qira në Garden Building, Rruga e Kavajës

Tirana, Rruga e Kavajes
1,500 € / Muaj
ID: PRO6664 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 110 m2 Kati: 15