• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 136 m2
  • Kati: 10

Apartament 2+1 ne shitje ne “Lake View Residence” tek Liqeni i Tiranes

Apartamenti pozicionohet ne zonen e Liqenit Artificial tek Lake View Residence me pamje fantastike nga liqeni

Siperfaqja bruto eshte 135.89 m2 dhe siperfaqja neto 115.50 m2 dhe sipërafqe verande 6.80 m2.

Apartamenti disponon sallonin e ndenjes, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, depo, korridor dhe verandë.

Vendodhja e ndertimit, cilesia teper e larte dhe siperfaqja optimale e ben kte apartament nje mundesi shume te pershtatshme per banim ose per investim

Pallat i ri ne ndertim (2023), ne faze perfundimtare te punimeve

Smart building (pallat inteligjent)

Pallat antisizmik (euro kode, perballon termete deri ne 9 balle)

Izolim akustik, termik dhe hidrik, fasade e ventiluar, sistem ngrohje ftohje

Ashensor (funksional dhe ne raste zjarri), shkalle emergjence, sistem ventilimi i vazhdueshem, sistem FTTH (fiber to the home)

Dedektor tymi, nxehtesie, uji dhe gazi ne cdo apartament dhe ne te gjithe rezidencen

Sistem sigurie dhe security 24 ore

Rezidenca ka 3 kate parkim nentokesor

Cmimi i shitjes 1950 euro/m2

Totali 264985 Euro

ID : PRO5608
Adresa: Lake view
Qyteti: Tirana
Zona: Liqeni i Tiranës
Cmimi:264,985 €
Sipërfaqja: 136 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 10

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 ne shitje ne “Lake View Residence"

Tirana, Liqeni i Tiranës
341,500 €
ID: PRO6366 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 125 m2 Kati: 7

Apartament 2+1 ne shitje ne “Lake View Residence”

Tirana, Liqeni i Tiranës
252,510 €
ID: PRO5399 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 125 m2 Kati: 3

Apartament 2+1 në shitje në kompleksin “Park Life”

Tirana, Liqeni i Tiranës
169,600 €
ID: PRO4445 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 106 m2 Kati: 2